Menu

Switch to English

Profil společnosti

 

Raiffeisen - Leasing, s.r.o. poskytuje komplexní nabídku finančních produktů určených pro financování movitých předmětů i nemovitostí, a to včetně doplňkových služeb. Na českém trhu působí již od roku 1994 a je členem České leasingové a finanční asociace (ČLFA).

Specializujeme se na financování investičních potřeb v oblasti strojů, zařízení, technologií, dopravních prostředků a nemovitostí. Jsme jednou z mála leasingových společností na českém trhu, která má ve svých řadách specialisty na financování nemovitostí, letadel, lokomotiv a dalších specifických komodit. Široké spektrum služeb nabízíme živnostníkům, firmám i korporátní klientele. Financování aut poskytujeme navíc i spotřebitelům.

Prohlédněte si video o Raiffeisen - Leasing

V žebříčku, který hodnotí členy ČLFA podle objemu celkového portfolia, nám patří 4. příčka na leasingovém trhu, s více než 70% tržním podílem se dlouhodobě umisťuje na 1. místě v objemu nebankovního financování nemovitostních projektů.

Jako člen ČLFA se Raiffeisen - Leasing řídí etickými předpisy ČLFA, jejichž přesné znění je dostupné na webových stránkách ČLFA https://www.clfa.cz/o-nas/eticke-predpisy-clfa.

 

 

Zázemí skupiny Raiffeisen

Společnost Raiffeisen - Leasing je vlastněna společností Raiffeisenbank a.s. Při své činnosti využíváme zázemí a know-how silné finanční skupiny Raiffeisen, která je v regionu střední a východní Evropy jednou z nejúspěšnějších, dynamicky se rozvíjejících finančních institucí. Díky silnému kapitálovému zázemí a dlouholetým zkušenostem si tak i my udržujeme stabilní pozici přední finanční společnosti na českém leasingovém trhu.

 

Hodnoty

Při naší činnosti klademe důraz zejména na seriózní přístup a kvalitu poskytovaných služeb. S ohledem na to sestavujeme produkty a vybíráme dodavatele, se kterými budeme spolupracovat. S obchodními partnery a samozřejmě předně s klienty chceme budovat dlouhodobé vztahy a zasloužit se o jejich důvěru.

 

Milníky v historii firmy

1994 Je založena společnost Raiffeisen – Leasing
2001 Vzniká společnost Raiffeisen - Leasing Real Estate zaměřená na financování nemovitostí.
2006 V rámci svého rozvoje Raiffeisen - Leasing kupuje společnost MB Leasing, čímž vstupuje na trh financování vozidel.
2012 Dochází k propojení managementu a týmů společností Raiffeisen – Leasing a Raiffeisen - Leasing Real Estate.
2015 Probíhá fúze sloučením společnosti Raiffeisen - Leasing Real Estate se společností Raiffeisen - Leasing, která je společností nástupnickou.
2016 Raiffeisen - Leasing meziročně téměř zdvojnásobil objem nově uzavřených obchodů. Rok 2016 byl nejúspěšnějším rokem v historii společnosti.