Menu

Switch to English

Raiffeisen - Leasing je specialistou na financování zdravotnické techniky, což potvrzuje nejen výše tržního podílu mezi členy České leasingové a finanční asociace (ČLFA), který tvoří 40 %, ale i narůstající počet úvěrů financujících zdravotnickou techniku. V letošním roce dosáhl jejich podíl 95 % v počtu smluv, resp. 97 % financované hodnoty. V roce 2017 Raiffeisen - Leasing profinancoval 373 smluv týkajících se financování medicínského vybavení v celkové hodnotě 234 milionů korun.
„Poskytujeme financování pro všechny lékařské obory včetně velmi nákladného stomatologického a oftalmologického vybavení, magnetických rezonancí nebo počítačových tomografů,“ vyjmenovává Vlastimil Sečkař, Business Development Manager v Raiffeisen - Leasing. Podmínky pro financování zdravotnické techniky lze vztáhnout i na financování například vozidel záchranné služby nebo na osobní a užitkové automobily pro lékaře. Zdravotnické vybavení lze financovat prostřednictvím úvěru i finančního leasingu v rozmezí 12 až 72 měsíců.
O tom, že se stal Raiffeisen - Leasing významným hráčem na poli financování zdravotnické techniky, vypovídá také účast společnosti na nejdůležitější stomatologické akci roku, veletrhu Pragodent. Akce se bude konat od čtvrtka 18. do soboty 20. října v prostorech Incheba Expo Praha. Největšího stomatologického veletrhu se každoročně účastní většina českých firem z oboru.